Kde ste pán Draxler, keď Vaši učitelia mrznú na námestí?

Autor: Eduard Šandor | 31.1.2016 o 18:10 | Karma článku: 16,08 | Prečítané:  5244x

V teple? Pri čaji? Vaše miesto je teraz na námestí. Mali by ste tam byť hodinu pred začatím štrajku a odchádzať posledný. Mali by ste podporovať a počúvať Vašich štrajkujúcich učiteľov a zapisovať si ich názory a postrehy.

Namiesto toho dôrazne odporúčate učiteľom neštrajkovať. Vyhrážate sa neoprávneným riaditeľským voľnom a hráte mŕtveho chrobáka.

Štrajk v predvolebnom období sa strane SMER-SD, ktorá Vás nominovala nehodí. Jasne uprednostňujete stranícke červené tričko, pred riešením problémov v školstve.

Ako občan som s Vami nespokojný. Presne tak, ako som bol nespokojný s naším bývalým prezidentom. Komu ste ministrom? Strane Smer SD alebo učiteľom?

Na námestiach sa schádzajú iniciatívni občania. Občania, ktorí chcú meniť veci k lepšiemu. Skutočných parazitov pán Minister na námestí nehľadajte. Dôsledne dodržiavajú Vaše odporúčania.

Netuším, či ide do školstva dosť peňazí. Každopádne je tam priestor na šetrenie a prepúšťanie. Prepúšťať by ste však nemali učiteľov, ktorí teraz stoja na námestí.

Týmto blogom chcem vyjadriť podporu učiteľom, ktorí tam mrznú a chcú pre naše deti lepšie školstvo.

Nedajte sa odradiť a znechutiť. Vláda bude robiť to čo vždy:

  1. bude Vás ignorovať,
  2. bude Vás zastrašovať,
  3. bude znevažovať Vaše dobré úmysly,
  4. označí Vašu iniciatívu za politicky motivovanú,
  5. zapojí do boja proti Vám médiá, ktoré jej papajú z ruky.

Budú sa tváriť, že Vaša snaha je nezmyselná. Nie je.

Otázkou je tiež či zostať apolitický? Treba otvorene povedať, že vládna strana SMER-SD nemá pre Vás ani len program. Školstvo je na úplnom chvoste jej záujmu a z jej súčasného prístupu je zrejmé, že to tak aj zostane.

Každý slušný občan by Vás mal podporiť a odsúdiť ignoranciu, ktorou Vás poctil Váš minister a táto vláda. Držím Vám palce a ďakujem Vám za Vašu snahu. Robíte to aj pre mňa.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi. Takmer polovica dnes žijúcich ľudí zažije podnebie aké nepoznáme


Už ste čítali?